Menu
Váš košík

Prsteny z chirurgické oceli

Prsteny z chirurgické oceli jsou z hypoalergenního kovu s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.

Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou životnost.

Značka: B&T Model: P65
Prsten čtyřlístek zdobený zirkony z chirurgické oceli.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Velikost 20 - vnitřní průměr prstenu 2 cmVelikost 19 - vnitřní průměr prstenu 1.9 cmVelikost 18 - vni..
129 Kč 269 Kč
Cena bez DPH:107 Kč
Značka: B&T Model: P67
Dámský prsten z leštěné chirurgické oceli s nápisem LOVE.Chirurgická ocel je hypoalergenní velmi tvrdá, odolná vůči vodě i potu, krásně lesklá a nemění své dokonalé vlastnosti.Tyto šperky vám vydrží věčně. Šířka prstenu 1.5 cm.Velikost 17Vnitřní průměr prstenu 1.7 cmVelikost 18Vnitřní průměr pr..
79 Kč 199 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: P63
Masivní prsten z chirurgické oceli v kombinaci matného a lesklého vzhledu s motivem motýla.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Velikost 16 vnitřní průměr prstenu 1.6 cm.Velikost 17 - vnitřní ..
79 Kč 259 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: B&T Model: P62
Masivní prsten z chirurgické oceli v kombinaci matného a lesklého vzhledu.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Určen pro muže i ženy.Velikost 19 - vnitřní průměr prstenu 1.9 cmVelikost 18 - vn..
79 Kč 259 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: B&T Model: P26
Dámský prsten z leštěné chirurgické oceli s motýlkem.Chirurgická ocel je hypoalergenní velmi tvrdá, odolná vůči vodě i potu, krásně lesklá a nemění své dokonalé vlastnosti.Tyto šperky vám vydrží věčně. Šířka prstenu 1.5 cm.Velikost 17Vnitřní průměr prstenu 1.7 cmVelikost 18Vnitřní průměr prsten..
79 Kč 199 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.