Menu
Váš košík

Prsteny z chirurgické oceli

Prsteny z chirurgické oceli jsou z hypoalergenního kovu s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.

Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou životnost.

Značka: B&T Model: P65
Prsten čtyřlístek zdobený zirkony z chirurgické oceli.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Velikost 20 - vnitřní průměr prstenu 2 cm..
269 Kč
Cena bez DPH:222 Kč
Značka: B&T Model: P67
Dámský prsten z leštěné chirurgické oceli s nápisem LOVE.Chirurgická ocel je hypoalergenní velmi tvrdá, odolná vůči vodě i potu, krásně lesklá a nemění své dokonalé vlastnosti.Tyto šperky vám vydrží věčně. Šířka prstenu 1.5 cm.Velikost 16Vnitřní průměr prstenu 1.6 cm..
199 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: B&T Model: P62
Otočný Prsten z chirurgické oceli, můžete si s ním otáčet a tím relaxovat.Kombinace matného a lesklého vzhledu s vybroušeným drakem.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Určen pro muže i ž..
259 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Značka: B&T Model: P62
Masivní prsten z chirurgické oceli v kombinaci matného a lesklého vzhledu.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Určen pro muže i ženy.Velikost 18 - vnitřní průměr prstenu 1.8 cm...
259 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: P63
Otočný Prsten z chirurgické oceli, můžete si s ním otáčet a tím relaxovat.Kombinace matného a lesklého vzhledu s motivy motýlů ve 3 barvách.(duhová, tyrkysová a zelená)Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve ..
259 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Značka: B&T Model: P26
Dámský prsten z leštěné chirurgické oceli s motýlkem.Chirurgická ocel je hypoalergenní velmi tvrdá, odolná vůči vodě i potu, krásně lesklá a nemění své dokonalé vlastnosti.Tyto šperky vám vydrží věčně. Šířka prstenu 1.5 cm.Velikost 17Vnitřní průměr prstenu 1.7 cm..
79 Kč 199 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.