Menu
Váš košík

O nás

Jsme firma s dlouholetou tradicí, obchodem se zabýváme již od roku 1996.

Elegantní móda v krásných barvách z velmi příjemných a kvalitních materiálů, pohodlné nošení v modních barevných kombinacích sledující módní trendy.

Vysoká  kvalita materiálů a  zpracování oblečení vyráběného v Evropských zemích např. : Německu. Itálii.  Francii, Španělsku,, Anglii...atd. ve skvělých cenách.

Každý kus přeměřujeme, rozměry uvádíme na kartě výrobku, aby vše dokonale sedělo. Rádi vám na prodejně poradíme co by vám slušelo a podle vašeho přání vše sladíme tak, aby jste vypadali skvěle a zároveň se tak i cítili.

Prodáváme pouze  kvalitní  vlasové doplňky, bižuterii, svatební, plesové ozdoby z nejnovějších materiálů, které sledují módní trendy.

Nabízíme čelenky, skřipce, spony, gumičky, sponky nejrůznějších typů a provedení a ostatní vlasové aplikace pouze z těch nejkvalitnějších materiálů schválených normami EU.

Pokud nevíte jaký typ čelenky je pro vás ten nejlepší z hlediska typu vlasů a dobrého držení  - obraťte se na nás - rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Naučíme vás také jak správně zacházet s pomůckami do účesů a na prodejně si účes můžete i vyzkoušet, nebo využít video-návodů na našem e-shopu.

Provádíme drobné opravy šperků (navlékání, výměna zapínání, zkracování..atd)

Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.