Menu
Váš košík

O nás

Jsme firma s dlouholetou tradicí, obchodem se zabýváme již od roku 1996.

Elegantní móda v krásných barvách z velmi příjemných a kvalitních materiálů, pohodlné nošení v modních barevných kombinacích sledující módní trendy. Vysoká  kvalita materiálů a  zpracování oblečení vyráběného v Evropských zemích za skvělé ceny. Každý kus přeměřujeme, rozměry uvádíme v kartě výrobku, aby vše dokonale sedělo. Rádi vám na prodejně poradíme, co by vám slušelo a podle vašeho přání vše sladíme tak, aby jste vypadali skvěle a zároveň se tak i cítili.

Nádherné velmi kvalitně zpracované šperky ve zlatých i stříbrných barvách sledující módní trendy, doplňují romantické svatební, plesové ozdoby a aplikace, pomůcky pro tvorbu účesů.

Originální francouzské spony, čelenky do vlasů různých typů i barevných kombinací z nejnovějších nárazu vzdorných materiálů, které si ihned oblíbíte.

Rozsáhlý sortiment  skřipců, spon, pinetek, hřebínků, gumiček a sponek do vlasů nejrůznějších typů a provedení a novinkou jsou romantické svatební vlasové aplikace pouze z těch nejkvalitnějších materiálů vyráběné v EU.

Naučíme vás také jak správně zacházet s pomůckami do účesů a na prodejně si účes můžete i vyzkoušet, nebo využít video-návodů na našem e-shopu.

Nejlepší parfémy od značky Côte d'Azur inspirované známými světovými značkovými výrobci vůní, které u nás zakoupíte, jsou prohlášené u nás i v zahraničí pro svou vysokou kvalitu a dlouhotrvající vůni. Parfém je vnímán jako symbol luxusu a nepostradatelná součást, která zvýrazní ženskou přitažlivost a kouzlo.

Vyberte si svou oblíbenou vůni, kterou si v mžiku zamilujete.

Provádíme i drobné opravy šperků (navlékání, výměna zapínání, zkracování..atd)Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.