Menu
Váš košík

O nás

Jsme firma s dlouholetou tradicí, obchodem se zabýváme již od roku 1996.

Rozsáhlý sortiment kvalitní vlasové bižuterie skřipců, banánků, spon, sponek, pinetek, hřebínků, gumiček a ozdobných broží do vlasů v moderním designu sledující světové trendy.

Svatební a společenské šperky a vlasové ozdoby a aplikace( vlásenky, brože, aplikace, spirálky i korunky a diadémy).

Originální francouzské spony, módní čelenky do vlasů různých typů i barevných kombinací z nejnovějších nárazu vzdorných materiálů, které si ihned oblíbíte. 

Velký výběr pomůcek pro tvorbu účesu s kterými vás naučíme, jak správně zacházet pomocí video návodů, které jsou ke zhlédnutí v našem e-shopu nebo přímo v prodejně vám pomohou si pomůcku do účesu vyzkoušet.

Nádherné velmi kvalitně zpracované šperky z chirurgické oceli i bižuterního kovu ve stříbrných i zlatých odstínech sledující módní trendy, které lze doplnit aplikacemi a velkým výběrem doplňků na ozdobu účesu. 

Parfémy od značky Côte d'Azur inspirované známými světovými značkovými výrobci vůní, které u nás zakoupíte, jsou prohlášené u nás i v zahraničí pro svou vysokou kvalitu a dlouhotrvající vůni.

Elegantní móda z velmi příjemných a kvalitních materiálů, sledující módní trendy. Oblečení vyráběné v Evropských zemích, každý kus přeměřujeme, rozměry uvádíme v kartě výrobku, aby vše dokonale sedělo. V doplňcích najdete kosmetické taštičky, hřebeny a další potřebné maličkosti.
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.