Menu
Váš košík

Čelenky pružné

Bavlněné i lycrové čelenky netlačí a jsou oblíbené nejen pro sport a fitness. Velký výběr z mnoha typů, provedení i barev najdete právě u nás.
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: B798
Oblíbená tenká pružná textilní čelenka, vhodná na sport pro ženy i muže .Je také vhodná  i jako gumička na super silný culík (dredy).Hladká bez zoubků!! Průměr elastický -11 -15  cm, šířka 1 cm...
15 Kč
Cena bez DPH:12 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: B798a
Oblíbená tenká pružná textilní čelenka s kovovou spojkou, vhodná na sport pro ženy i muže .Je také vhodná  i jako gumička na super silný culík (dredy). Můžete vyzkoušet i účesy z video návodu.Hladká bez zoubků!! Průměr elastický -11 -15  cm, šířka 1 cm...
15 Kč
Cena bez DPH:12 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C107a
Širší pružná čelenka do vlasů z velmi měkoučkého silikonového materiálu, drží tvar a netlačí,díky fixačním zoubkům ve vlasech neprokluzuje. Oblíbená na nošení  k brýlím - za ušima netlačí a nepřekáží hokejce brýlí.Obvod čelenky je elastický -přizpůsobí se obvodu hlavy (děti od 6 let až dospělí)..
89 Kč
Cena bez DPH:74 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C110
Širší pružná čelenka do vlasů v hnědém lesklém provedení z velmi měkoučkého silikonového materiálu.Díky měkkým fixačním zoubkům ve vlasech neprokluzuje a netlačí. Oblíbená na nošení  k brýlím - za ušima netlačí a nepřekáží brýlím.Obvod čelenky je elastický -přizpůsobí se obvodu hlavy (pro děti ..
65 Kč
Cena bez DPH:54 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C111
Širší pružná čelenka do vlasů v černém lesklém provedení z velmi měkoučkého silikonového materiálu.díky fixačním zoubkům ve vlasech neprokluzuje. Oblíbená na nošení  k brýlím - za ušima netlačí a nepřekáží brýlím.Obvod čelenky je elastický -přizpůsobí se obvodu hlavy ( pro děti od 5 -6 let až d..
65 Kč
Cena bez DPH:54 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C036
Romantická moderní dvouřadá elastická svatební - společenská čelenka zdobená kamínky.Pokud chcete čelenku pro malou slečnu, stačí zkrátit gumičku pod vlasy. Obvod čelenky 44 cm v nenataženém stavu, šířka aplikace 2 cm...
69 Kč
Cena bez DPH:57 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C075d
Jemná elastická čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne, vhodné od věku 6+Rozměr: 21 cm x 5.5 cm - v nenataženém stavu.Barva béžová..
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C075e
Jemná elastická čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne.Rozměr: 21 cm x 5.5 cm - v nenataženém stavu.Barva bílá..
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C078
Jemná elastická dětská čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne, věk 3-6 let.Rozměr: 17.5 cm x 5 cm - v nenataženém stavu.Barva bílá...
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C074
Jemná elastická čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne.Rozměr: 20 cm x 5 cm - v nenataženém stavu.Barva černá...
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C075e
Jemná elastická čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne, vhodné od věku 6+Rozměr: 21 cm x 5.5 cm - v nenataženém stavu.Barva červená..
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Značka: Bižuterie & textil Valůšek Model: C075b
Jemná elastická čelenka do vlasů Lycra vhodná na klasické nošení i sport.Díky elasticitě se přizpůsobí objemu hlavy a skvěle přilne, vhodné od věku 6+Rozměr: 21 cm x 5.5 cm - v nenataženém stavu.Barva červená tmavá..
29 Kč
Cena bez DPH:24 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 31 (celkem stran 3)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.