Menu
Váš košík

Made in France

Značka: Made in France Model: AP9
Romantická malá kovová aplikace do vlasů ve stříbrné barvě kovu  ve tvaru menší  zirkonové kytičky s perličkouUchycený květ na spirálce, kterou točivým pohybem krásně uchytíte do účesu - drdólu, loken nebo jen do volně rozpuštěných vlasů.Drží skvěle i v krátkých vlasech, drdolu, lokýnkách...
25 Kč
Cena bez DPH:21 Kč
Značka: Made in France Model: AP8
Romantická malá kovová aplikace do vlasů ve stříbrné barvě kovu  ve tvaru kytičky se středem zdobeným bílou perličkou v metalické barvě, která je okolo zdobená zirkony.Uchycena na spirálce, kterou točivým pohybem krásně uchytíte do účesu - drdólu, loken nebo jen do volně rozpuštěných vlasů.Drží..
25 Kč
Cena bez DPH:21 Kč
Značka: Made in France Model: BT09
Romantická spona velkoobjemová spona s motýlky, velmi dobře drží - nesjíždí, na spodní straně motýlků jsou hroty pro maximální fixaci vlasů.Oblíbená u řidiček, protože ve vlasech nevyčnívá a v automobilu se dá pohodlně hlavou opřít.Vyrobena z měkčené umělé hmoty s vysokou odolností proti nárazu.Vhod..
89 Kč
Cena bez DPH:74 Kč
Značka: Made in France Model: BT11
Romantická spona velkoobjemová spona v paprskovitém tvaru, velmi dobře drží - nesjíždí, na spodní straně motýlka jsou hroty pro maximální fixaci vlasů.Oblíbená u řidiček, protože ve vlasech nevyčnívá a v automobilu se dá pohodlně hlavou opřít.Vyrobena z měkčené umělé hmoty, ve světle šedé lesklé bar..
79 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Made in France Model: C099
Hřebínková čelenka s výbornou fixací vlasů -pro střední objem vlasů, za čelenkou jsou vlasy jemně pozvednuté a mají tak větší objem. Velmi oblíbený model, hřebínek skvěle fixuje vlasy a netlačí.Čelenka ve vlasech vytvoří krásné efektní pramínky.Ve vlasech je vidět pouze proužek 0.8 cm.Šířka s h..
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Made in France Model: C096a
Tenká čelenka zdobená kamínky  v moderním provedení s vysokou odolností proti nárazu.Čelenka má paměť tvaru atak drží stále svůj tvar.Na spodní straně jsou zoubky pro maximální fixaci vlasů.Skvěle drží a netlačí.Vhodná pro děti od 5 let a dospělé.Průměr čelenky 11.5 cm, šířka 0.8 cm...
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Made in France Model: CD02
Jemná kovová potažená látkou čelenka do vlasů s ozdobnou kytičkou.Na vnitřní straně hladká bez zoubků.Průměr čelenky:  11.5 cm, šířka 0.5 cm, ozdoba 3.5 x 2.5 cm...
39 Kč
Cena bez DPH:32 Kč
Značka: Made in France Model: SF056
Originální velká francouzská spona do vlasů s ozdobnýmí průřezy v krásném mramorovaném provedení.Spona je pro střední a velký objem vlasů. Výborně drží a neprokluzuje.Průměr culíku až cca 3 cm.Velikost spony 11 x 4 cm (vrchní ozdobná část.)Spona spodní část 7.5 x 1.2 šířka a hloubka 1.5 cm..
159 Kč
Cena bez DPH:131 Kč
Značka: Made in France Model: SF054
Originální velká francouzská spona do vlasů s ozdobnýmí průřezy v krásném mramorovaném provedení.Spona je pro střední a velký objem vlasů. Výborně drží a neprokluzuje.Průměr culíku až cca 3,5cm.Velikost spony 11 x 4 cm (vrchní ozdobná část.)Spona spodní část 7.5 x 1.2 šířka a hloubka 1.5 cm..
159 Kč
Cena bez DPH:131 Kč
Značka: Made in France Model: SF055
Originální velká francouzská spona do vlasů s ozdobnýmí průřezy v krásné imitaci dřeva.Spona je pro střední a velký objem vlasů. Výborně drží a neprokluzuje.Průměr culíku až cca 3.5 cm.Velikost spony 11 x 4 cm (vrchní ozdobná část.)Spona spodní část 7.5 x 1.2 šířka a hloubka 1.5 cm..
159 Kč
Cena bez DPH:131 Kč
Značka: Made in France Model: SF013
Originální velká francouzská spona hranatého tvaru pro střední a velký objem vlasů. průměr culíku až 3.5 cm.Velmi oblíbený model pro každodenní nošení.Dobře drží a neprokluzuje, ideální pro stření a velký objem vlasů.Velikost 10 x 1.2  x 1.8 cm. (spodní část 9 x 1.2 x 1.1 cm)..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Made in France Model: SF013a
Originální velká francouzská spona hranatého tvaru pro střední a velký objem vlasů, průměr culíku až 3.5 cm.Velmi oblíbený model pro každodenní nošení.Dobře drží a neprokluzuje, ideální pro stření a velký objem vlasů.Velikost 10 x 1.2  x 1.8 cm. (spodní část 9 x 1.2 x 1.1 cm)..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 91 (celkem stran 8)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.