Menu
Váš košík

Made in France

Značka: Made in France Model: C096
Tenká čelenka zdobená kamínky  v moderním provedení s vysokou odolností proti nárazu.Čelenka má paměť tvaru atak drží stále svůj tvar.Na spodní straně jsou zoubky pro maximální fixaci vlasů.Skvěle drží a netlačí.Vhodná pro děti od 5 let a dospělé.Průměr čelenky 11.5 cm, šířka 0.8 cm...
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Made in France Model: CD02
Jemná kovová potažená látkou čelenka do vlasů s ozdobnou kytičkou s malinkým motýlkem.Na vnitřní straně hladká bez zoubků.Průměr čelenky:  11.5 cm, šířka 0.5 cm, ozdoba 3.5 x 2.5 cm...
39 Kč
Cena bez DPH:32 Kč
Značka: Made in France Model: BT09
Romantická spona velkoobjemová spona s motýlky, velmi dobře drží - nesjíždí, na spodní straně motýlků jsou hroty pro maximální fixaci vlasů.Oblíbená u řidiček, protože ve vlasech nevyčnívá a v automobilu se dá pohodlně hlavou opřít.Vyrobena z měkčené umělé hmoty s vysokou odolností proti nárazu.Vhod..
89 Kč
Cena bez DPH:74 Kč
Značka: Made in France Model: BT11
Romantická spona velkoobjemová spona v paprskovitém tvaru, velmi dobře drží - nesjíždí, na spodní straně motýlka jsou hroty pro maximální fixaci vlasů.Oblíbená u řidiček, protože ve vlasech nevyčnívá a v automobilu se dá pohodlně hlavou opřít.Vyrobena z měkčené umělé hmoty, ve světle šedé lesklé bar..
79 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Made in France Model: C099
Hřebínková čelenka s výbornou fixací vlasů -pro střední objem vlasů, za čelenkou jsou vlasy jemně pozvednuté a mají tak větší objem. Velmi oblíbený model, hřebínek skvěle fixuje vlasy a netlačí.Čelenka ve vlasech vytvoří krásné efektní pramínky.Ve vlasech je vidět pouze proužek 0.8 cm.Šířka s h..
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Made in France Model: SF013
Originální velká francouzská spona hranatého tvaru pro střední a velký objem vlasů. průměr culíku až 3.5 cm.Velmi oblíbený model pro každodenní nošení.Dobře drží a neprokluzuje.Made in France vyraženo přímo na zapínací mechanice.Velikost 10 x 1.2  x 1.8 cm. (spodní část 9 x 1.2 x 1.1 cm)..
189 Kč
Cena bez DPH:156 Kč
Značka: Made in France Model: SF054
Originální velká francouzská spona do vlasů s ozdobnýmí průřezy v krásném mramorovaném provedení.Spona je pro střední a velký objem vlasů. Výborně drží a neprokluzuje.Made in France je přímo vyraženo uvedeno na kovové části spony.Průměr culíku až cca 3,5cm.Velikost spony 11 x 4 cm (vrchní ozdobná čá..
199 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Made in France Model: SF070
Delší štíhlá originální francouzská spona pro menší objem vlasů a vlasy jemné prokluzující v dlouhém provedení vlnka.Výborně drží - neprokluzuje. Je vhodná i na sepnutí části pramenů vlasů. Made in France vyraženo přímo na zapínací mechanice.Rozměr: 9.5 x 1.2 x 1.5 cm.Spodní část pro uchycení vlasů:..
179 Kč
Cena bez DPH:148 Kč
Značka: Made in France Model: SF029
Originální velká francouzská spona do vlasů s ozdobnými průřezy v krásném mramorovaném provedení.Spona je pro střední a velký objem vlasů. Výborně drží a neprokluzuje.Made in France vyraženo přímo na zapínací mechanice.Průměr culíku až cca 3,5cm.Velikost spony 11 x 4 cm (vrchní ozdobná část.)Spona s..
199 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Made in France Model: SF002
Originální francouzská spona dlouhá štíhlá v elegantním provedení pro střední objem vlasů.Dobře drží - neprokluzuje.Vhodná pro střední a velký objem vlasů (culík o průměru cca 3.5 cm.)Made in France vyraženo na spodní části kovové mechaniky.Velikost 12 x 1 cm.spodní část pro uchycení vlasů 10 x1 x1 ..
179 Kč
Cena bez DPH:148 Kč
Značka: Made in France Model: SF082
Velká originální francouzská spona do vlasů v krásném designu ideální pro střední a velký objem vlasů.Velmi kvalitní provedení - spona skvěle drží a neprokluzuje.Made in France vyraženo přímo na zapínací mechanice.Spona sepne culík o průměru až 4.5 cm.Rozměr: Vrchní ozdobná část: 13 x 4 cm spod..
199 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Made in France Model: SF085
Středné velká originální francouzská spona do vlasů zdobená kamínky pro jemné vlasy a a vlasy se středním a malým objemem.Krásné vypadá i ve vlasech s velkým objemem, ale na sepnutí pouze menší části nebo pramenů vlasů.Made in France vyraženo přímo na zapínací mechanice.Rozměr: vrchní ozdobná č..
159 Kč
Cena bez DPH:131 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 61 (celkem stran 6)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.