Menu
Váš košík

Šperky z oceli

Chirurgická ocel  (nerezová ocel) se používá v medicíně, ale především je velmi oblíbená pro krásný lesklý vzhled a svou trvanlivost a odolnost.

Šperky z chirurgické oceli jsou srovnatelné se šperky se zlata a stříbra, avšak mají daleko nižší cenu.
Nejen krásný vzhled, ale také odolnost, pevnost materiálu a hypoalergenní vlastnosti chirurgické oceli dělají tento materiál velmi oblíbeným u výrobců šperků.


Značka: Bižuterie Valůšek Model: Bch049
Oblíbené klasické tenké kruhy z leštěné chirurgické oceli.Průměr kruhů 5 cm, šířka 0.2 cm..
230 Kč 289 Kč
Cena bez DPH:190 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: Bch046
Malé jemné náušnice ve tvaru ptáčka z leštěné chirurgické oceli.Rozměr: 1.3  x  1 x 1.3 cmzapínání:  puzeta z chir.oceli..
49 Kč 99 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: bch048
Nádherný model dlouhých módních náušnic z leštěné chirurgické oceli se stromy života.Náušnice jsou hypoalergenní odolné vůči vodě i potu a vydrží vám léta ve stejné kráse.Rozměr 6 x 2cm..
259 Kč 399 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: P62
Masivní prsten z chirurgické oceli v kombinaci matného a lesklého vzhledu.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve stejné kráse.Určen pro muže i ženy.Velikost 18 - vnitřní průměr prstenu 1.8 cm...
79 Kč 259 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: P63
Otočný Prsten z chirurgické oceli, můžete si s ním otáčet a tím relaxovat.Kombinace matného a lesklého vzhledu s motivy motýlů ve 3 barvách.(duhová, tyrkysová a zelená)Chirurgická ocel je hypoalergenní kov a nepodléhá vlhku ani potu, uchovává si stále stejný vzhled.Tento prsten budete mít navždy ve ..
79 Kč 259 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH037
Jemný luxusní romantický přívěsek zdobený zirkony s romantickou růží zavěšený na jemném řetízku z chirurgické oceli.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi o..
399 Kč 439 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: bch055a
Luxusní jemné náušnice zdobené zirkony. Chirurgická ocel je hypoalergenní kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou životnost.Rozměr- prům..
269 Kč
Cena bez DPH:222 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: bch047b
Jemné malé oboustranné kroužky z leštěné chirurgické oceli zdobené zirkony.Z druhé strany je krásný leštěný design. kroužky nemusíte na noc sundávat,netlačí jsou velmi oblíbené pro svůj kouzelný design a trvanlivost. Průměr kroužku 1,3 cm, šířka 0.5 cm...
259 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH040
Romantický náhrdelník s přívěskem srdce z leštěné chirurgické oceli.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou..
399 Kč 529 Kč
Cena bez DPH:330 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH17
Silnější náhrdelník z leštěné chirurgické oceli (metal steel) zdobený hvězdami.Chirurgická ocel je velmi oblíbená díky svému krásnému lesklému vzhledu, trvanlivosti a odolnosti.Tento šperk vám bude dělat radost stále a zachová si svůj původní lesk i barvu.Délka náhrdelníku 48+5 cm, šířka 1.2 cm...
199 Kč 359 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH17A
Jemný řetízek  z leštěné chirurgické oceli zdobený jemnými spojenými hvězdami.Chirurgická ocel je velmi oblíbená díky svému krásnému lesklému vzhledu, trvanlivosti a odolnosti.Tento šperk vám bude dělat radost stále a zachová si svůj původní lesk i barvu.Rozměr:- délka náhrdelníku 44+5 cm-šířka..
199 Kč 399 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: Bch61
Romantický jemný náramek s přívěsky stromu života.Nádherný doplněk, který olemuje vaše zápěstí třemi řadami luxusních zirkonů.Rozměr:Délka  17 + 5 cm, šířka náramku 0.2 cm, přívěsky průměr 1.5 cm...
259 Kč 359 Kč
Cena bez DPH:214 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 40 (celkem stran 4)
Ke správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.