Menu
Váš košík

Banánky

Banánek do vlasů je velmi oblíbená spona ve které vlasy po sepnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes. Spony jsou kvalitní z moderních měkčených materiálů v různých stylech pro různé typy objemů vlasů.Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB23
Banánek spona do vlasů je pro větší objem vlasů s metalickým efektem.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 10x2x1.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v banánku ..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB18
Banánek do vlasů z měkčené umělé hmoty pro střední a větší objem vlasů.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 10x6.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v banánku jemně..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB19
Banánek spona do vlasů pro sepnutí menšího a středního objemu vlasů v lesklém provedení.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 8.7x3.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vla..
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB4
Banánek spona do vlasů je pro střední a větší objem vlasů v matném provedení.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 8.7x3.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v banánk..
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB4a
Banánek spona do vlasů je pro střední a větší objem vlasů.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 8.7x3.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v banánku jemně upravíme pr..
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB10
Menší banánek do vlasů z měkčené umělé hmoty pro malý objem vlasů - dobře drží neprokluzuje.Na vnitřní straně dlouhé zoubky pro maximální fixaci vlasů.Pokud vám do banánku nejde zapnout všechny vlasy, potřebujete větší velikost spony.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme ..
39 Kč
Cena bez DPH:32 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB10A
Černý lesklý banánek do vlasů z měkčené umělé hmoty pro střední a menší objem vlasů - dobře drží neprokluzuje.Na vnitřní straně dlouhé zoubky pro maximální fixaci vlasů.Výborně drží i na jemných prokluzujících vlasech.Pokud vám do banánku nejde zapnout všechny vlasy, potřebujete větší velikost spony..
59 Kč
Cena bez DPH:48 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB21
Středně velký banánek do vlasů s profilovanými průřezy v metalickém provedení.Z vnitřní strany hroty pro maximální fixaci vlasů.Rozměr:délka 10x2.2cm...
79 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB20
Banánek spona do vlasů je pro střední a větší objem vlasů v módním provedení.Vlasy po zapnutí přepadají přes okraje banánku, což vytvoří velmi hezký kaskádový účes.Velikost 8.7x3.5cm.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v banánk..
79 Kč
Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB3
Banánek do vlasů z měkčené umělé hmoty pro střední a velký objem vlasů - dobře drží neprokluzuje.Vytvoří vám krásný romantický kaskádový účes.Na vnitřní straně dlouhé hroty pro maximální fixaci vlasů.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme...
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB2
Banánek do vlasů z měkčené umělé hmoty pro střední a velký objem vlasů - dobře drží neprokluzuje.Vytvoří vám krásný kaskádový účes.Na vnitřní straně dlouhé hroty pro maximální fixaci vlasů.Návod:1. Banánek rozevřeme a vložíme pod vlasy.2. Mírně zakloníme hlavu a banánek na temeni zapneme.3. Vlasy v ..
99 Kč
Cena bez DPH:82 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BB13a
Banánek do vlasů  - spona pro sepnutí vlasů do kaskádového účesu. Menší banánek do vlasů v lesklém provedení.Z vnitřní strany hroty pro maximální fixaci vlasů.Pokud vám do banánku nejde zapnout všechny vlasy, potřebujete větší velikost spony.Rozměr:délka 8x1x1.2cm...
39 Kč
Cena bez DPH:32 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 14 (celkem stran 2)