Menu
Váš košík

Náhrdelníky z oceli

Nerezová ocel vyniká velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.

Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou životnost.


Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH17
Silnější náhrdelník z leštěné  oceli zdobený hvězdami.Chirurgická ocel je velmi oblíbená díky svému krásnému lesklému vzhledu, trvanlivosti a odolnosti.Tento šperk vám bude dělat radost stále a zachová si svůj původní lesk i barvu.Délka náhrdelníku 48+5 cm, šířka 1.2 cm...
189 Kč 359 Kč
Cena bez DPH:156 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: NJ056
Přívěsek z chirurgické oceli v kombinaci stříbrné a zelené neonové barvy na kožené šnůrce.Rozměr:Délka náhrdelníku 48cm, přívěsek 7x5cm...
49 Kč
Cena bez DPH:40 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH24
Náhrdelník z leštěné  oceli (metal steel) vhodný pro muže i ženy.Ocel je velmi oblíbená díky svému krásnému lesklému vzhledu, trvanlivosti a odolnosti.Tento šperk vám bude dělat radost stále a zachová si svůj původní lesk i barvu.Délka náhrdelníku 46+3 cm, šířka 1 cm...
199 Kč 389 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH032c
Přívěsek ve tvaru srdíčka zavěšený na jemném řetízku z oceli.Chirurgická ocel je hypoalergenní kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou životn..
199 Kč
Cena bez DPH:164 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH17A
Jemný řetízek  z leštěné oceli zdobený jemnými spojenými hvězdami.Nerez. ocel je velmi oblíbená díky svému krásnému lesklému vzhledu, trvanlivosti a odolnosti.Tento šperk vám bude dělat radost stále a zachová si svůj původní lesk i barvu.Rozměr:- délka náhrdelníku 44+5 cm-šířka soustavy  h..
149 Kč
Cena bez DPH:123 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH036
Jemný romantický přívěsek s nápisem  zdobený zirkony zavěšený na jemném řetízku z oceli.Nerez.ocel je kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dl..
129 Kč
Cena bez DPH:107 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH036a
Jemný romantický přívěsek s nápisem  zdobený zirkony zavěšený na jemném řetízku z oceli.Ocel je kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design a dlouhou ..
159 Kč 129 Kč
Cena bez DPH:131 Kč
Značka: Bižuterie Valůšek Model: BCH037
Jemný luxusní romantický přívěsek zdobený zirkony s romantickou růží zavěšený na jemném řetízku z oceli.Ocel je kov s velkou pevností, leskem a trvanlivostí se vyrovná zlatu i platině.Zachovává si stále svůj krásný stříbrný vzhled a nečerná ani nerezaví. Velmi oblíbená pro svou lesklou krásu, design..
149 Kč
Cena bez DPH:123 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)